0252 319 78 79
bodrum@mitsubishiklimabodrum.com

Hakkımızda

Derin Mühendislik KLİMA SİSTEMLERi

İklimSA ortaklığı ile 15 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. İklimSA; bünyesinde klima sektöründe kendini ispatlamış dünya markaları: Mitsubishi Heavy İndustries, Sharp, GE appliances ve kendi markası olan Sigma ile işbirliği içerisindedir.

Derin Mühendislik Klima Servisi; Müşteri odaklı ve yenilikçi bir iş ortağı olmakla yükümlü olduğuna kuvvetle inanmakta ve faaliyetlerini dürüstlük, uyum ve anlayış temeline oturtmaktadır. Split, multi, ticari ve VRF klima sistemleri için keşif, satış, satış sonrası servis, montaj, tesisat uygulamaları, bakım, onarım, yer değişim işlemleri ve sarf malzeme satışı hizmeti alanlarında faaliyet göstermektedir.

Derin Mühendislik Klima Servisi, bünyesinde bulunan deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamakta ve iletişim alanında güçlü bir portföy oluşturmaktadır.

Derin Mühendislik, Bodrum’un tüm bölgelerinde hizmet veriyor olup, Türkiye’nin tüm şehirlerinde de faaliyet göstermektedir.

En kaliteli klima sistemlerini en uygun fiyatlarla size sunabilmek için, dört mevsim buradayız.

VizYONUMUZ
MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

İklimlendirme sektöründe kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve ürettiğimiz projeleri hızlı ve doğrulukla hayata geçirmektir. Profesyonel çözümler üreterek satış ve serviste eksiksiz hizmet vermektir.

mİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en hızlı şekilde karşılık vermek, tasarruflu, güvenli, çevre dostu yüksek performanslı klima modellerini sizlere ulaştırmak. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda rekabetçi, yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmektir.

× Bize ulaşın!